Uzmana Sor
Saç dökülmesi ve saç bakimi konularinda Türkiye'nin
ilk uzman sitesi sizler için açilmistir. Sitemizde yer alan
makalelerimizi takip edebilirsiniz yada sorularinizi direk
olarak uzmanimiza sorabilirsiniz!
Bitkisel Saç Bakımı
Bitkisel Saç Bakımı
Saçlarınız devamlı zarif, sağlam, elastiki ve cazip parlaklıkta kalabilmesi için bakım gereklidir. Bu hususta bazı tavsiyelerimiz: Saçlar haftada bir defa sıcak su ile yıkanmalı, kuru saçlar ise iki haftada bir.
Saç Bakımı İçin Bilmeniz Gereken 44 Öneri
Saç Bakımı İçin Bilmeniz Gereken 44 Öneri
Etkileyici ve sağlıklı saçlara kavuşmak için bilmeniz gerekenler. 1. Çok kuru saçlar Şampuanı sadece ellerinizle, ıslak saçın diplerine dağıtın ve hafifçe yedirin. Durularken incelerek saçın içinden akacak olan şampuan, saçları temizlemek için yeterlidir. Böylece saçlarınızın biraz daha kurumasını önlemiş olursunuz.
Cansız ve Yıpranmış Saçlar için - Doğal Saç Bakımı
Cansız ve Yıpranmış Saçlar için - Doğal Saç Bakımı
Sıcak Zeytinyağı Tedavisi Kurumuş ve yıpranmış saçları canlandırmanın en iyi yolu zeytinyağı tedavisidir. Saçlarınıza parlaklık vermek ve beslemek için 2 çorba kaşığı zeytinyağını ısıtın. Bunu yavaş yavaş tüm kafa derinize yedirin. Sıcak suda ıslattığınız bir havluyu sıktıktan sonra bir türban gibi başınıza sarın. Havlu soğurken bu işlemi iki veya üç defa tekrarlayarak, başın yağı iyice emmesini sağlayın. Sonra saçlarınızı yıkayarak, iyice durulayın. Bu bakım türü, özellikle çabuk kırılan saçlar için çok yararlıdır.
Boyalı ve Yıpranmış Saçlar İçin; SAÇ MASKESİ
Boyalı ve Yıpranmış Saçlar İçin; SAÇ MASKESİ
Sadık Bir Üyemizin Tavsiye Mailini olduğu gibi sizlerle paylaşıyorum, Uzman Her bayan saçlarının güzel olmasını ister, bunun içinde saç boyamak imaj değiştirmenin adımlarından birisi. Fakat zamanla saçlar kimyasal boyalara maruz kalarak yıpranmakta, incelmekte, matlaşmakta, uçları kırılmakta, kurumakta ve biz hanımların moralini bozmakta.
Copyright © sacimdokuliyor.com
Designed By Dewa Reklam